O nas

Zajmujemy się projektowaniem mieszkań, domów i wnętrz użyteczności publicznej od 2005r. W tym czasie stworzyliśmy już ponad kilkaset indywidualnych projektów.

Nasz zespół tworzą 4 żywioły

Ela – właścicielka – szalona, zawsze uśmiechnięta (tak o mnie mówią) niepoprawna optymistka czym doprowadzam do białej gorączki swojego męża 😉 Spotykam się z Państwem i wykonawcami. Organizuję pracę w biurze, koordynuję prace projektowe, odbieram miliony maili i telefonów dziennie. W razie potrzeby wyjeżdżam z Państwem do sklepów branżowych by wyszukać odpowiednie materiały wykończeniowe.

Kasia – przepiękna, pracowita, mega utalentowana kobieta o niezwykłym wyczuciu smaku. Wulkan energii. Skarbnica pomysłów. Przygotowuje dla Was wspaniałe wizualizacje.

Asia – łagodna i spokojna, bardzo dokładna, to w jej rękach spoczywa praca nad dokumentacją techniczną.

Ola – bezkonkurencyjny logistyk i researcher w jednym. To ona znajdzie dla Państwa najbardziej pasujące meble, oświetlenie, dodatki oraz materiały wykończeniowe. Mam szczęście mieć w zespole takie 3 cuda.
Projektując staramy się tworzyć wnętrza niepowtarzalne, ponadczasowe i funkcjonalne, tak by przebywanie w nich dawało poczucie komfortu i wygody. Dbamy o miłą i profesjonalną obsługę klienta, szanujemy doświadczenie i zdanie innych.

Doskonała znajomość rynku pozwala nam wyposażyć wnętrza w wysokiej jakości produkty, dopasowane do Państwa potrzeb. Zależy nam na ciągłym rozwoju naszych kwalifikacji, w związku z czym staramy się uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach branżowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Na przestrzeni kilku lat nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi wykonawcami prac wykończeniowo – budowlanych a także z solidnymi firmami stolarskimi.

Mapka dojazdu

Kontakt

Projektowanie i aranżacja wnętrz
Rogalska Design
  • Poniedziałek-Pt: 9.00 - 17.00
  • 503 850 672
  • rogalskadesign@wp.pl
  • ul. Dworcowa 1, 44-240 Żory
  • Facebook
  • Instagram

© 2018 Rogalska Design. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Weby by blatni.pl